Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/oldmodels.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/oldmodels.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/oldmodels.pl/public_html/includes/functions.php on line 587
Usługi i zakupy
Proszę czekać...
zamknij

Usługi i zakupy

Strona 360shots

360shots

Dodano: 11.07.2015
Proponujemy klientom fotografie produktów, które można zamienić w dokładne prezentacje 360. Dzięki naszym prezentacjom możecie Państwo zaprezentować konsumentom asortyment niezwykle dokładnie, a dodatkowo wprowadzić do ujęć dodatkowe informacje o ofercie. Specjalizujemy się nie tylko w prezentacjach 360, ale także w tradycyjnych zdjęciach 2d objętych retuszem podstawowym lub rozszerzonym na życzenie. Ostatecznie posiadamy dział produkcji filmów na potrzeby marketingowe. Gwarantujemy indywidualny cennik, bardzo korzystny przy masowych zleceniach.
Więcej o firmie: Zdjęcia 360, Fotografia 360
Strona Aro Logistics

Aro Logistics

Dodano: 23.04.2015
Jeżeli interesują Cię profesjonalne i nowoczesne usługi logistyczne na najwyższym poziomie – zapraszamy do współpracy z naszą firmą. ARO Logistics zaproponuje Ci szereg usług obejmując takie elementy, jak obsługa logistyczna,, outsourcing logistyczny oraz magazynowanie. Wykorzystując nasze najlepsze środki, zapewnimy Twoim towarom odpowiednie przechowywanie oraz transport – zajmiemy się organizacja, koordynacją oraz wykonywaniem procesów logistycznych. Chcesz poznać nas bliżej? Zajrzyj do naszego serwisu www jeszcze w tej chwili!
Strona Cleaner

Cleaner

Dodano: 27.03.2013
Mamy przyjemność zaprezentować ci ofertę naszej firmy sprzątającej na stronie internetowej. Znajdziesz tutaj wszelkie informacje o funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa ułożone w przejrzystym porządku. Dowiesz się na jakich pracach się znamy i czego możesz po nas oczekiwać. Wiedz, że działamy w całej Polsce i nastawiamy się na różnych odbiorców każdego z nich traktując jednak w sposób indywidualny tak by sprostać w pełni jego oczekiwaniom. Nasza firma jest zakładem pracy chronionej.
Brak obrazka

Fingerprint.pl

Dodano: 01.03.2020
Pod marką Finger Print działa drukarnia cyfrowa, jak również offsetowa. Na rynku druku jest od ponad 20 lat. Takie doświadczenie sprawia, że spełni oczekiwania każdego klienta. Do wszystkich zleceń podchodzi indywidualnie i z pełną pasją. Finger Print zadba nie tylko o atrakcyjną cenę, ale również o profesjonalne wykonanie każdego projektu przez wysoko wyszkolonych pracowników. Unikatowe wykonanie potrafi wyjątkowo wyróżnić firmę od innych drukarni. Jej działania dostępne są na ternie całego kraju.
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 03.05.2017
Działalność firmy, do której należy serwis internetowy znajdujący się pod adresem gazetomania.pl, skoncentrowana jest na produkcji i zarazem dostarczaniu prosto do klientów specjalnych gazet, z oryginalnymi artykułami o wybranych osobach, które mają być doskonałym upominkiem chociażby z okazji wieczoru panieńskiego. Serwis jest po części samoobsługowy, gdyż pozwala samodzielnie wybrać artykuł i zamówić gotowy produkt, który dociera pod wskazany adres w krótkim czasie.
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 24.06.2016
Firma HR Partners jest grupą praktyków biznesowych, specjalizujących się głównie w przekazywaniu swoich doświadczeń oraz wiedzy na szkoleniach dla firm, organizowanych dla Państwa pracowników. Nasza firma przeprowadza także profesjonalne procesy rekrutacyjne, mające na celu odpowiednią selekcję kandydatów, którzy nadają się na stanowiska w Państwa firmach. Zarówno atrakcyjne szkolenia, jak i procesy rekrutacji zakończone sukcesem, mieliśmy szansę wykonywać dla największych firm w kraju. Klientom indywidualnym oferujemy także doradztwo personalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!
Strona Inwemer Ochrona

Inwemer Ochrona

Dodano: 08.05.2014
Inwemer jest nowoczesną firmą świadczącą kompleksowe usługi niewielkim przedsiębiorstwom, jak i ogromnym korporacją. Oferta obejmująca zarówno usługi związane z utrzymaniem czystości w miejscu pracy, obsługą techniczna nieruchomości, ochrona osób i mienia, ale także możliwością szybkiego załatwienia pracowników tymczasowych do sezonowych zleceń. Rzetelność, sumienność i stałe podnoszenie kwalifikacji pozwala na rozszerzanie działalności i ciekawe formy wpasowania się w potrzeby pojawiające się na naszym rynku.
Więcej o firmie: Grupa interwencyjna, Firma Inwemer
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 17.01.2014
Swoją ofertę kierujemy do firm i instytucji, dbając o spełnienie ich nawet najśmielszych oczekiwań. Zapewniamy im utrzymanie czystości w biurach, obsługę nieruchomości pod względem technicznym, a także ochronę osób i mienia oraz przede wszystkim wynajem pracowników do zatrudnienia tymczasowego. Tak bogatą ofertę usług świadczymy na terenie całego kraju, z wyszczególnieniem większych i mniejszych miast zlokalizowanych w każdym województwie. Dajemy klientom wysoką jakość obsługi i zadowolenie z przygotowanej oferty.
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 03.02.2014
Firma Inwemer świadczy szeroki zakres usług skierowany do firm i instytucji. Zapewnia im działania mające na celu utrzymanie porządku, obsługę techniczną oraz ochronę osób i mienia, a także przede wszystkim dostarcza pracowników tymczasowych. Firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, poprzez świadczone usług wskazuje na swoje zaangażowanie i profesjonalizm. Działa zgodnie z oczekiwaniami klientów, dając im zadowolenie, otwiera przed klientami nowe możliwości rozwoju. Dbając o każdy szczegół, dba o jakość usług.
Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 25.11.2013

OKT-Kids to synonim najwyższej jakości. Jako firma zajmujemy się produkowaniem akcesoriów dla dzieci. Nasze produkty powstają z różnego rodzaju nieszkodliwych tworzyw sztucznych. Dbamy o to, aby były one gwarancją jak największego komfortu dla maluchów. Ma to dla nas znaczenie podstawowe. Ważna jest dla nas również oprawa graficzna. Stąd też nasze produkty okraszone są sympatycznymi postaciami oraz postaciami Disneya. W ten sposób sprawiamy, że dzieci się cieszą. OKT-Kids jest w stanie zapewnić Wam najwyższą jakość.

Strona Paczka Dziwaczka

Paczka Dziwaczka

Dodano: 14.06.2013
Ilość wysyłanych paczek ze względu na sprzedaż w Internecie każdego roku rośnie. W związku z tym również pojawiają się specjalne materiały umożliwiające przygotowanie takich paczek do wysyłki. Wśród tych materiałów znajdują się miedzy innymi oferowane przez firmę Paczka Dziwaczka specjalne taśmy samoprzylepne. Oferowane są one w specjalnych wariantach z nadrukami dzięki czemu oprócz tego, że stanowią doskonałe zabezpieczenie przesyłki stają się również najlepszym rozwiązaniem na dodatkową reklamę na pudełkach wysyłanych przez sklepy internetowe.
Strona Posterclub

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz wszystkie narzędzia i materiały potrzebne każdemu szanującemu się artyście. Co najważniejsze – oferujemy rewelacyjne ceny, dużo niższe niż u konkurencji za ten sam produkt! Aby otrzymywać informacje o najnowszych prowadzonych przez nas akcjach promocyjnych, zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu już na pewno nie przegapisz żadnej akcji ani promocji i będziesz mógł zamawiać sprzęt malarski w śmiesznie niskich cenach.
Strona Pro-led

Pro-led

Dodano: 13.08.2015
Oświetlenie ledowe najnowszej generacji ma do zaoferowania firma LEDOVO, działająca prężnie na rynku od paru lat. Bogata oferta tejże firmy obejmuje również dodatkowe akcesoria jak: taśmy LED, taśmy LED wodoodporne, zasilacze do taśm LED, sterowniki RGB do taśm LED, profile do taśm LED, żarówki LED oraz lampy LED. Z ich szczegółowym opisem można się zapoznać na stronie ledovo.pl. Tam znajdują się również wszystkie projekty, jakie LEDOVO zrealizowało dotychczas. Są one rzeczywiście imponujące. 
Więcej o firmie: Oświetlenie Led, Taśmy led
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 13.11.2013
Wysokie budynki wymagają prac, których nie może wykonać osoba nie mająca odpowiedniego doświadczenia, a przede wszystkim nie dysponująca właściwym, koniecznym sprzętem umożliwiającym wykonanie takich prac. Dlatego firma Reverso Prace Wysokościowe kieruje swoją ofertą do wszystkich właścicieli i administratorów nieruchomości, na których prace wysokościowe trzeba przeprowadzić Firma działa na rynku w Łodzi już niemal dekadę i zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników.
Więcej o firmie: Odśnieżanie dachów
Strona www.gufisklep.pl

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży wysokiej jakości obuwia dla dzieci pozwala nam zapewnić zarówno wygodne zakupy a także krótki czas realizowania zamówień na poszczególne modele obuwia, które dostępne są w naszym internetowym sklepie. Zapewniamy naszym klientom sprzedaż w naszym internetowym sklepie, w którym możemy oferować obuwie pochodzące od renomowanych producentów, co pozwala nam zapewnić trwałe buty dla dzieci.